EPİGENETİK KOÇLUK

maras saglik epigenetik

 

NUTRİGENETİK-DANIŞMANLIK

NUTRİGENETİK
DANIŞMANLIK

Sağlıklı bir yaşam için, beslenme alışkanlıklarınızı bedeninizin ve genlerinizin ihtiyaçları doğrultusunda düzenliyoruz.

EPİGENETİK-DANIŞMANLIK-

EPİGENETİK
DANIŞMANLIK

Yaşam kalitenizi düşüren ve sizi her anlamda kısıtlayan hastalıkları, hayatınızın her anına dokunup, kaderiniz olmaktan çıkarıyoruz.

EPiGENETiK-testleri

TESTLER

Kişinin özel istek ve şikayetlerine paralel bir biçimde tasarlanan test panellerimiz ile bedeninizi çok daha iyi anlayıp, tedavi sürecini şekillendiriyoruz.

epigenetik-akupunktur-uygulamalari

AKUPUNKTUR

Temelleri çok eski zamanlara dayanan ve etkileri kanıtlanmış olan ilaçsız tedavi yöntemi akupunktur ile hem bedeninizi hem de zihninizi rahatlatıyoruz.

 

Epigenetik Nedir?

Vücudumuzdaki her hücrenin genetik materyeli olan DNA, genotipimizi ve dolaylı olarak da fenotipimizi belirlemektedir. RNA ve protein fonksiyonlarında. modifikasyonlar ve regülasyonların meydana gelmesiyle fenotimizde değişiklikler meydana gelir. Kısaca; DNA sekans değişimleriyle açıklanamayan, mayoz ve mitoz bölünmelerle kalıtabilir olan, gen fonksiyonunda meydan gelen değişikliklerdir.

  • Epigenetiksel değişimler sonucu proteinler ve RNA'lar, DNA dizilimini değiştirmeden gen aktivitelerini düzenleyebilmektedir.
  • Epigenetik değişimler kalıtsaldır, bu sayede gelecek nesillere aktarılabilmektedir.
  • Epigenetik modifikasyonlar çevre koşulları, radyasyona maruz kalmak, stres seviyemiz ve çeşitli hastalıklar ile değişiklikler gösterebilmektedir.

 

epigenetik danışmanlığı

Genetik Kod Sabittir, Genlerimiz ise değişken ve aktif

Aynı piyanodan farklı sanatçıların çok farklı eserler ortaya çıkartması gibi düşünebilirsiniz bunu. Fiziksel ve Çevresel faktörler ne kadar karmaşık ve zorlayıcı olursa olsun, Epigenetik düzenlemeler bu faktörlere karşı ruh ve beden sağlığınızı koruyacaktır. Amacımız siz sevgili danışan ve üyelerimize, çevresini değiştirme gücüne sahip olan, tükettiği her besini daha bilinçli seçen, uykuya değer veren ve hastalıkların esas kaynaklarının ne olduğunu anlayıp ona göre önlemler alan bireyler getirerek, hem kendi hayatınızı hem çevrenizdekilerin hayatlarını değiştirip düzenleyebilme becerisi kazandırıp daha sonrasında çıktığımız yola sizlerle devam edebilmektir.

epigenetik kocluk Epigenetik koçluk, kişiselleştirilmiş, bilime dayalı ve bütünsel bir yaklaşımdır.

Epigenetik koçluk, kişiselleştirilmiş, bilime dayalı ve bütünsel bir yaklaşımdır. İnsana bütünsel bakmayı, beden, duygu, zihin ve ruhsal olarak var oluşumuzun dört haline dokunabilmeyi, gerekirse multidisipliner çalışma ile hastasını desteklemeyi temel prensip olarak alır.

Epigenetik koçun amacı; kişinin özellikle kas iskelet sistemi açısından mükemmel duruma gelmesini, doğru gıdalarla beslenmesini desteklemeyi, uyku düzenini sağlamayı, stres faktörlerini elimine etmeyi, meditasyon, nefes egzersizleriyle An'da kalabilmeyi sağlamasına, geliştirmesine yönelik çalışmalarla maksimum iyi olma durumuna gelmesinde kılavuzluk yapmaktır.

Bilgi ve randevu için formu doldurabilirsiniz.

Tel: 0 216 706 11 08

Temel amacımız, hayatlarınıza ve fikirlerinize dokunup daha kaliteli yaşam standartlarına sahip olmanızı sağlamak ve aynı zamanda sizleri de bu konularda yetkin hale getirmektir. Eğitim programlarımıza ek olarak, yapılacak testlerden elde edilen sonuçlar doğrultusunda önerdiğimiz beslenme ve egzersiz programlarımız ile DNA'nıza göre hayatınızı şekillendirip, birçok rahatsızlığı da kaderiniz olmaktan çıkarmanıza yardımcı olmak istiyoruz.Sürekli değişen hayat koşullarında, beslenme ve egzersiz rutinlerimizin bozulması ile düşen yaşam kalitenizi yükseltip, kendinize daha sağlıklı ve daha uzun bir hayat kurmak istemez misiniz?

Maraş Sağlık olarak yenilikçi ve ileri seviye becerilere odaklanan en kaliteli eğitimi, en hassas danışmanlığı sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çeşitli programlar ile farklı disiplinlerden başarılı ekibimizle, sizler için çalışıyoruz. Siz de bizimle birlikte kolları sıvayıp yeni bir eğitime, öğrendikleriniz ve danışmanlığımız doğrultusunda hayatınızı şekillendirmeye hazır mısınız?

 

Maraş Sağlık olarak İngiltere'deki Epigenetic Coaching firması ile işbirliği yapıyoruz

epigeneticcoaching-co-uk

https://www.epigeneticcoaching.co.uk/

BENİ ORAYA GÖTÜR B.Çamlıca / İstanbul

ARAYIN
WhatsApp